Opinie klientów

 • "Asię poznałam, gdy przechodziłam przez ciężkie chwile w swoim życiu. Miałam problemy z samooceną, z wiarą w drugą osobę, z zaufaniem komukolwiek. Na początku trzymałam dystans, lecz dzięki naszym cotygodniowym rozmowom zrozumiałam, że Asia jest osobą niezwykle ciepłą, przesympatyczną i szczerze wyrażającą chęć pomocy drugiemu człowiekowi. W trakcie naszych spotkań pomogła mi wybrać rozwiązania moich problemów, nie oceniając moich wyborów, a w pełni je akceptując. To dzięki niej odnalazłam w sobie siłę i chęć do ponownego otwarcia się na ludzi, znów zaufałam drugiej osobie i niczego nie żałuję. Dziś już nie oceniam siebie w dziesięciostopniowej skali na pięć, dziś czuję się świetnie sama z sobą, a to wszystko dzięki jej pomocy. Swoją osobą i postawą Asia sprawiła, że wyzbyłam się swoich obaw i ponownie uwierzyłam, że można być szczęśliwą. Dotarcie do takich wniosków było krętą i wyboistą drogą, ale dzięki pomocy Asi udało się ją pokonać. Dziękuję Asiu."  

  Gosia
  Gosialat 27
 • Bardzo dobra specjalistka. Jest doświadczoną i stanowczą terapeutką . Podejście Pani Joanny Pulkowskiej jest dalece zindywidualizowane i nakierowane na znajdowanie właściwych rozwiązań, a dzięki ogromnej intuicji Pani Joanna znakomicie dobiera narzędzia pracy wśród ich bogatego wachlarza, jakim dysponuje. Atmosfera, jaką kreuje Pani Joanna w trakcie sesji - atmosfera głębokiego zrozumienia, istotnie wpływa na zbudowanie poczucia bezpieczeństwa, a co za tym idzie efektywną terapię. Pani Joanna jest cudowną osobą, otwartą na nowe podejścia, niezwykle ciepłą i serdeczną. Każda sesja z Nią wnosi coś nowego, pozwala zmieniać optykę na rzeczywistość, zrozumieć siebie, uczy rozwagi, łagodności dla siebie i innych, motywuje. Zdecydowanie jest to psycholog z powołania. Ma anielską cierpliwość, potrafi słuchać, obdarza pacjenta dużą empatią oraz poczuciem akceptacji. Nie daje gotowej recepty na szczęście, za to naprowadza i motywuje do szukania rozwiązań trapiących nas problemów - rozwiązań najlepszych dla nas i zgodnych z naszymi (często głęboko ukrytymi) przekonaniami. Pozwala, aby zmiany przebiegały własnym tempem. Dostrzega nawet najmniejsze postępy, co tylko motywuje do dalszej pracy. Patrząc wstecz był to jeden z najlepszych wyborów w moim życiu. Z Całego serca polecam.  

  Anna
  Anna
 • Chcialabym  polecić  psycholog Joannę Pulkowską, gdyż  mialam  okazję  korzystać z jej  usług w bardzo  trudnym  okresie  dla mnie. Wiadomosc o rozwodzie  spadła  na mnie  nieoczekiwanie. Tydzień  po tej  wiadomosci  zaczęłam  terapię  u Pani Joanny.  Jest to bardzo  dobry  specjalista  w swojej dziedzinie, bardzo  mi pomogla, to dzieki  niej  uswiadomilam sobie ze  świat  się nie  konczy  na rozwodzie. Pokazala  mi,  jak  silną  osobą  jestem, jak  mam walczyć  o swoją godność. Bardzo profesjonalne, a zarazem indywidualne podejście do każdego pacjenta. Dziekuję,  Pani Joanno.

  Joanna
  Joanna
 • Praca z Panią psycholog pomogła mi zrozumieć siebie i to, które z moich potrzeb są dla mnie priorytetowe. Będąc rozdarta wewnętrznie  znalazłam się w jej gabinecie i usłyszałam tam wiele mądrych zdań, które pomogły mi odnaleźć w głowie odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Dzięki tym spotkaniom znów uwierzyłam w siebie i osiągnęłam zamierzony cel – mianowicie zaczęłam żyć w zgodzie z samą sobą. Chciałabym również podkreślić, iż Pani psycholog Joanna to osoba przesympatyczna o „ciepłym” podejściu do człowieka, pełna empatii i wrażliwości na ludzkie problemy. Przekonałam się również, że praca z psychologiem może odbywać się w sposób niekonwencjonalny i wcale nie musi być  stresująca, a tak do tej pory myślałam. Z pełną świadomością polecam Panią psycholog ze względu na jej profesjonalizm i  fachową pomoc w problemach natury psychologicznej.

  Asia
  Asia
 • Kiedy człowiek  pogubi  się  w  życiu,  problemy przycisną do ziemi, a najbliżsi nie są w stanie pomóc mamy dwa wyjścia: zamknąć się w sobie, popaść w depresję i cierpieć w samotności albo działać. Tylko jak? Pierwszy krok na drodze wiodącej do normalności to wizyta u psychologa. Kolejne są już efektem współpracy z nim. Kłopoty w pracy, perspektywa jej utraty, niemożność porozumienia się z najbliższymi sprawiły, że popadłem w depresję. Myśląc  ciągle o swoich problemach kręciłem się w kółko nie wiedząc, jak sobie z tym wszystkim poradzić. Cierpiałem ja, cierpieli najbliżsi. Wahania nastroju, apatia na  przemian  z  nadpobudliwością,  nieustanny stres niszczyły zdrowie moje i mojego otoczenia. Przyjemna   atmosfera  podczas  spotkań z Panią psycholog sprawiła, że nie  tylko  się  otworzyłem,  ale i zacząłem rozumieć, co tak naprawdę wokół mnie się dzieje. Wspólnie zdefiniowaliśmy problem, który później już   sam   musiałem   rozwiązać,  by  wrócić  na właściwą drogę. Znów pojawiła się radość życia, motywacja do działania, stałem się bardziej odporny  na  problemy,  których  przecież  w  dzisiejszym  świecie nie brakuje.  Życzliwość, dyskrecja, profesjonalizm i cenne wskazówki Pani psycholog  pozwoliły mi odzyskać spokój i harmonię. Bez Jej pomocy nie dałbym rady. Dzięki niej jestem mocniejszy. Dziękuję Pani Doktor.

  Mirosław
  Mirosław
 • Przed moja pierwszą wizytą u Asi- tak prosiła się do siebie zwracać, nie wiedziałam, czego oczekiwać, zarówno od siebie jak i od Niej. Czułam, że potrzebuję pomocy. Po prostu. To Ona pomogła mi zrozumieć siebie. A właśnie to było tym, czego szukałam, co pozwoliło mi żyć pełnią życia. Asia potrafi słuchać, wzbudzić zaufanie, zadawać pytania tak, aby odpowiedzi nie były oczywiste, ale dały do myślenia. Z pewnością polecam!

  Gosia
  Gosialat 24

Umów się na sesję