„Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem,

wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży.

Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz,

a zewnętrzna jest wobec niej wtórna”.

E. Tolle

  • dr n. med. Joanna Pulkowska-Ulfig
    dr n. med. Joanna Pulkowska-UlfigPsycholog i terapeuta

Jestem psychologiem, terapeutką pracującą w paradygmacie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz terapii poznawczo-behawioralnej, coachem oraz trenerem biznesu i rozwoju osobistego.

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Zdrowie Publiczne Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika (2007 rok) oraz psychologię na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego (2010 rok). W 2013 roku obroniłam pracę doktorska na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UMK, zyskując stopień doktora nauk medycznych. Jestem nauczycielem akademickim w Collegium Medicum Uniwerystetu Mikołaja Kopernika.

Doskonaliłam swój warsztat na kursach z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej oraz terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Ukończyłam Akademię Coachingu w Wyższej Szkole Bankowej.

Moją pracę wykonuję z pasją i zaangażowaniem. Towarzyszenie innym w urzeczywistnianiu ich marzeń oraz pomaganie w wychodzeniu z życiowych zakrętów jest dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji.

Spotkanie drugiego człowieka, przy okazji sesji coachingowej lub terapeutycznej oraz treningów rozwoju osobistego i zawodowego jest przygodą zarówno dla mnie, jak i dla moich klientów.

Moje zainteresowania koncentrują się wokół rozwoju osobistego, literatury pięknej, nauki języków obcych, psychoneuroimmunologii, podróży, psychologii, sztuki… Nie ustaję w poszukiwaniu nowych pasji i ścieżek samodoskonalenia.

Serdecznie zapraszam na spotkanie ze mną.